:
Diger Iller
Konu Konu: Muhsin YAZICIOĞLU Kazası ile Cevap YazYeni Konu
Yazar
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
Mustafa ULUDAĞ
ziyaretci
ziyaretci

Durum Online: Online
Gönderildi: 27 Mart 2009 - 11:28 | IP Kayıtlı Alıntı Mustafa ULUDAĞ

25.03.2009 günü saat 16.30 da Kahramanmaraş Göksun bölgesinde düşen Helikopter kazası ile ilgili Kurucu başkanlığını yürüttüğüm Belediye bünyesinde faaliyet gösteren AKMOD (Arama Kurtarma ve moral destek birliği ilk kaza mahaline ulaşmış,tüm aramalara rağmen enkaza ulaşamamıştı.İkinci gün yine aramalara katıldık ancak başka bir alanda yani kaza mahaline çok yakın bir yerde görev alarak faaliyete başladık ama enkazı bulamadık sonra köylülerden bir tanığın verdiği bilgi doğrultusunda koordinasyon merkezine tarafıma iletilen bilgiler doğrultusunda Sisne köyü Şahin tepesi bölgesi kanlı deresinde arkadaşlarım (Köyden gönüllüler) enkaza ulaşmayı başardılar.BBP genel başkanı Sn.Muhsin Yazıcı ve arkadaşlarının soğuk bedenlerine ulaşılınca ayrı bir ekip oluşturulup nakil işlemleri başlatıldı.Çok zor şarlarda yürüttüğüm ve çoğu gönüllülerden oluşan yaklaşık 100 kişilik bir ekibi sağ salim evlerine ulaştırmayı başardım.Bunuda sizle paylaşayım istedim.Konu ile ilgili basında çıkan haberlerin çoğu asılsız.Devlet her türlü gayreti baştan itibaren göstermiştir.Olayda bolca bilgi ve haber kirliliği yaşanmıştır.Olay mahalinde İHA ve Anadolu haber ajanslarının benimle yaptıkları canlı bağlantılardada olayı ilk kez doğru olarak kamuoyuna ilettim.Ne kadar çetin şartlarda arama tarama yapıldığını açıkladım.
Sayfa Başı Göster Mustafa ULUDAĞ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Mustafa ULUDAĞ

BEYTULLAH YASN KUTLU
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 01 Nisan 2009 - 12:53 | IP Kayıtlı Alıntı BEYTULLAH YASN KUTLU

Sayın abıcım sızlerı gonulden tebrık ederken bu elım kaza geçekten tum Turkıye yı uzdu ve kaza gundemımızı bayagı mesgul etcek ve etmelıde. BBP lıderı Merhum Sayın Muhsın Yazıcıoglu'nun mensubu olduğu partı %2 gıbı bır oya sahıbken rahmetlıyı gonulden sevenlerın %90 oldugunu gormus olduk,saygıdeger bırıydı. Sayın abım sızın bu tur faalıyetlerınıze ımrenıyorum,sızı ornek almaya calısacagım.Rabbım yar ve yardımcınız olsun.bızde cok ıstedık gıtmeyı orada bulunmayı ama dualarımızla destek olduk ancak.3 gun boyunca sadece orayı dusunduk. saygılarımla...
Sayfa Başı Göster BEYTULLAH YASN KUTLU's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır BEYTULLAH YASN KUTLU

MACİT YEŞİLIRMAK
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 02 Nisan 2009 - 00:31 | IP Kayıtlı Alıntı MACİT YEŞİLIRMAK

CESARETLİ,TÜRKİYE SEVDALISI YİĞİT ARKADAŞİM, MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN KAZASINDA HER TÜRLÜ ELVERİŞSİZ HAVA ŞARTLARINA RAĞMEN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ ÜSTÜN GAYRETLERİNİZDEN DOLAYI SAHSINA VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.
Sayfa Başı Göster MACİT YEŞİLIRMAK's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır MACİT YEŞİLIRMAK

Cevap YazYeni Konu
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Foruma Git
Bu işlemi yapamazsınız: Yeni konu gönderme
Bu işlemi yapamazsınız: Konulara cevap yazma
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı silme
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı düzenleme
Bu işlemi yapamazsınız: Anket oluşturma
Bu işlemi yapamazsınız: Oy kullanma