:
Istanbul
Konu Konu: PORO MEHMET.... Cevap YazYeni Konu
Yazar
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
Merve Uludağ
ziyaretci
ziyaretci

Durum Online: Online
Gönderildi: 08 Subat 2009 - 09:55 | IP Kayıtlı Alıntı Merve Uludağ

HAYDARPAŞA NUMUNE HASTANESİNDE YATMAKTA OLAN PORO MEHMET ULUDAĞ İYİYE DOĞRU GİDİYOR.YAKINDA TABURCU OLACAK.TÜM DOST VE AKRABALARA SAYGILAR SUNARIZ... TÜŞEKKÜRLER GÖNDEREN:PORO İSMAİL ULUDAĞ
Sayfa Başı Göster Merve Uludağ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Merve Uludağ

MustafaKARADENİZ
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 09 Subat 2009 - 09:06 | IP Kayıtlı Alıntı MustafaKARADENİZ

SAYIN ÇOK SEVDİĞİM ARKADAŞIM PORO MEHMET ULUDA'ĞA GEÇMİŞOLSUN DİLEKLERİMİ İLETİR , CENABI ALLAHT'AN ACİL ŞİFALAR DİLER , BİR AN ÖNCE ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞMASI DİLEKLERİMLE.... mustafa KARADENİZ İZMİR...
Sayfa Başı Göster MustafaKARADENİZ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır MustafaKARADENİZ

Kadir TEKİN
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 09 Subat 2009 - 23:47 | IP Kayıtlı Alıntı Kadir TEKİN

Sevgili kardeşim Mehmet'in durumunun iyiye gitmesine çok sevindim.Kendisine Yüce Mevladan acil şifalar diliyorum.Kadir TEKİN İZMİR
Sayfa Başı Göster Kadir TEKİN's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Kadir TEKİN

MACİT YEŞİLIRMAK
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 10 Subat 2009 - 02:27 | IP Kayıtlı Alıntı MACİT YEŞİLIRMAK

MEHMET KARDEŞİM,RAHATSIZLIĞINI DUYDUM ÇOK ÜZÜLDÜM.İNŞALLAH BİRAN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN.ACİL ŞİFALAR DİLERİM.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.SELAMLAR
Sayfa Başı Göster MACİT YEŞİLIRMAK's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır MACİT YEŞİLIRMAK

Haci Mustafa Uludağ
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 11 Subat 2009 - 07:57 | IP Kayıtlı Alıntı Haci Mustafa Uludağ

Kardeşim Mehmet'in aniden rahatsızlanıp Haydarpaşa Numune hastanesi Noroloji Bölümüne kaldırılıp tedaviye alınmasıyla birlikte tarafımıza gösterilen ilgi,destek,moral ve hizmetlerini esirgemeyen tüm eş ve dostlara yüce Allahtan dualarımı ve şükranlarımı niyaz ediyorum. Kısaca hastalık ve hastayla ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Tanı ve teşhisi Aşırı derecede stres yığılması sonucu beyin tranvayı diye biliriz. Aslında baştan hastalık ben geliyorum diye biliyor. Vucudun birtarafından tutulma başlıyor ve yavaş yavaş beyine giden damarlar tıkanıp hastayı komaya hatta bitkisel hayata döndürüyor. Kardeşime hastalığın işareti gelmiş ve hemen hastaneye kaldırılmış ama Kartal Devlet hastanesindeki tecrubesiz doktorlar bir kaç ilaçla evine göndermişlerdir. Ertesi günü yere yığılıp kaldığındada tekrar Haydarpaşa Numune Hastanesine götürülmüş ancak koma halinde.Yapılan tetkik ve teşhisten sonra tanı konulup tedavisi başlamış verilen moral desteği ile pisikolojik terapi sağlanarak hasta 7 günde kendine gelebilmiştir. Şu anda konuşma ve düşünme yetenekleri tam olarak taburcu edildi.Vucudunun bir kısmını kısa süre kullanamayacak gün geçtikçe iyileşiyor.yeni yeni ayaklarının ucuna basıp bir iki adım insan desteği ile atıyor. Ancak refakatçi nezaretinde henuz his almayan uvuzları yerine gelinceye kadar bakımı evde devam edecektir. Allah kimseye böyle bir rahatsızlık vermesin. Allaha şükür ki onu sevenlerine bağışladı. Tekrar her türlü destekle yanımızda olanlara teşekkür ederim. Sağlıklı yaşam dilerim.
Sayfa Başı Göster Haci Mustafa Uludağ 's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Haci Mustafa Uludağ

Selami KARANFİL
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 11 Subat 2009 - 13:58 | IP Kayıtlı Alıntı Selami KARANFİL

GEÇMİŞ OLSUN. ALLAH ŞİFA VERSİN...
Sayfa Başı Göster Selami KARANFİL's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Selami KARANFİL

remziye uludağ
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 11 Subat 2009 - 16:46 | IP Kayıtlı Alıntı remziye uludağ

İyi olması için o kadar dua ettim ki...Çok şükür. Duygularımı anlatmakta çok zorlanıyorum. Acı ama insan sevdiklerinin kıymetini böyle zamanda daha iyi anlıyor.Rabbim tüm hastalara şifa versin. Amcam da daha iyi olsun inşallah...Sevgiler...
Sayfa Başı Göster remziye uludağ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır remziye uludağ

nursel gü
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 12 Subat 2009 - 13:27 | IP Kayıtlı Alıntı nursel gü

kardeşim mehmet in iyileşme haberine bende sevindim dahada iyi olcak inş başa dönersen bizi şok eden bu olayı allah kimseye vermesin one caresişzlikti ve acıydıki hayatımda hiç birşey beni bu kadar üzmedi. ama artık yüzümüz gülüyoo çok güclü bunda yeniceğine inanıyom.benim bu olayad en etkilendiğim kızı mervenin meyve yerken acaba babam meyve yiyomudur çok düzenli yerdi dediği kulağımdan gitmiyoo evet merve artık baban meyvede yiyoo yanınada geldi çok mutlu olcaksız sen ve abim tekrar hg kardeşim mehmet aramıza iyiki varsın bundan sonra üzülmek yok bitti:)ben biz varız
Sayfa Başı Göster nursel gü's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır nursel gü

Münir Uludağ
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 13 Subat 2009 - 04:36 | IP Kayıtlı Alıntı Münir Uludağ

Mehmet Kardeşime Yüce Allah'tan acil şifalar diliyorum.
Sayfa Başı Göster Münir Uludağ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Münir Uludağ

AYŞE -AHMET ULUDAĞ/S
ziyaretci
ziyaretci

Gönderildi: 13 Subat 2009 - 13:06 | IP Kayıtlı Alıntı AYŞE -AHMET ULUDAĞ/S

GEÇMİŞ OLSUN. ALLAH'TAN ACİL ŞİFALAR DİLERİZ...
Sayfa Başı Göster AYŞE -AHMET ULUDAĞ/S's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır AYŞE -AHMET ULUDAĞ/S

Sayfa: of 2 İleri >>
  Cevap YazYeni Konu
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Foruma Git
Bu işlemi yapamazsınız: Yeni konu gönderme
Bu işlemi yapamazsınız: Konulara cevap yazma
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı silme
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı düzenleme
Bu işlemi yapamazsınız: Anket oluşturma
Bu işlemi yapamazsınız: Oy kullanma